איך בוחרים ספק אינטרנט לסוכנות רכב?

בעסקים רציניים, בחירה בספקים איננה דבר של מה בכך. בחירה חכמה, היא מפתח למיצוי התועלת שאתם מקבלים מאותו ספק ול"שקט תעשייתי" באותו תחום ולהיפך.

כך תבחרו היטב, ספק אינטרנט איכותי עבור סוכנות הרכב שלכם:

מוודאים שאתם מתמצאים בתחום

ראשית, כדאי לוודא שאתם "בעניינים", מבחינת מצבו הנוכחי של תחום החיבור לאינטרנט. האם אתם מתמצאים במצב העדכני של המהירויות הזמינות והנפוצות? לגבי המונחים, האם אתם זוכרים ומודעים לכך שיש שני סוגי "ספקי אינטרנט"? אצל חברת  itc למשל תמצאו את שניהם ביחד. עם זאת, אצל ספקים רבים זה נפרד – הם מציעים או שירות "ספק אינטרנט" או שירות "ספק תשתית".

מגדירים לעצמכם מה אתם צריכים

חשוב להתחיל את תהליך בחירת ספק האינטרנט, משלב של הגדרת דרישות. מחד, מדובר בשלב פשוט יחסית בהקשר חיבור האינטרנט. ישנם מקרים של בחירת ספקים מתחומים אחרים, שהגדרת הדרישות עבורם עשויה להיות מסובכת הרבה יותר. החיבור לאינטרנט גם מתבטא בסוגי חבילות דומים למדי בין הספקים השונים. מאידך, גם את הגדרת הדרישות לבחירת ספק אינטרנט, חשוב ומומלץ לעשות בתשומת לב. בין השאר, חשוב להגדיר דרישות מינימום מהחיבור ולהבין, מה יהיו המצבים המיוחדים, שבהם הדרישות עשויות לגדול משמעותית.

מבצעים חיפוש עומק לגבי הספקים

סביר שאינכם מכירים לעומק את כל ספקי האינטרנט. מה גם שמדובר בתחום דינאמי, בו ישנם שינויים עם הזמן. כך שכדאי תמיד להקדיש את הזמן, ל"מחקר" עצמאי לגביהם. חפשו אינדיקציות לאמינות הספק, המוניטין שלו בציבור, איכות התמיכה והשרות. תוכלו לבסס זאת על חיפוש חופשי ברשת האינטרנט, המידע שזמין באתר הספק וגורמים שאתם מכירים באופן אישי. כמובן, גם הניסיון האישי שלכם ושל העובדים שלכם יכול להשתלב בכך.

איך בוחרים ספק אינטרנט לסוכנות רכב?

בודקים לגבי שירותים משלימים

חלק מספקי האינטרנט מציעים שירותים שונים, אשר משלימים את החיבור לאינטרנט. אבטחה למשל. מבחינה זו, itc ספק אינטרנט מעניין, מאחר שזו חברה שמציעה כמה דברים נוספים לעסקים:

  • במסגרת מעטפת שירותי תקשורת מקצה לקצה, החברה מציעה שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט ורשת פרטית בין סניפי הסוכנות.
  • שירות פרימיום Wi-Fi לעסקים, יספק לכם רשת אלחוטית מהירה, איכותית ומאובטחת. הוא גם יאפשר מתן גישה לרשת ללקוחות החברה שמבקרים במקום, כמו גם איסוף לידים באמצעות עמוד נחיתה מיוחד.
  • שירות כתובת IP קבועה ("סטטית"), יאפשר פעולות שונות שדורשות זאת (דוגמת הוספת נתב לרשת, שליטה מרחוק על מצלמת אבטחה או שיתוף מדפסת).

משווים בתשומת לב

בשלב זה, סביר שרשימת הספקים שגיבשתם כבר הצטמצמה באופן טבעי. כעת תוכלו להשוות את החבילות השונות שמוצעות ואת הספקים עצמם. הדמיון היחסי בין מה שמציעים הספקים יסייע בכך.

בוחרים בחוכמה

לבחור ספק באופן חכם זה לא "מדע מדויק". עם זאת, סביר שתתנו דגש לאיכות לפני הכול, ככל שתוכלו להעריך אותה לפני שניסיתם את הספק בעצמכם. לכך, יתווסף כמובן גם היבט המחיר, של סך כל השירותים שאתם מעוניינים לשכור מאותו ספק. מבחינת שילוב תכונות אצל ספק  itc היא דוגמה לבחירה טובה. המטרה היא בסופו של דבר, למצוא ספק אחד, שמציע כמה שיותר מהתכונות שאתם מחפשים, במחיר שמתאים לכם לשלם לאורך זמן.

משתמשים וממצים את התועלת

כעת, כל מה שנותר לכם לעשות זה לנסות – להשתמש בחיבור האינטרנט אצל הספק בו בחרתם ולראות אם הוא אכן עונה לדרישותיכם. במידה ולא, תמיד ניתן לעבור לספק אחר.

לסיכום

אם תלכו לפי צעדים פשוטים אלה, אך תבצעו אותם בתשומת לב, סביר שתדעו לבחור בספק אינטרנט מצוין.