יבואני רכב: למה אתם צריכים מערכת ניהול משאבים שמותאמת לכם?

יבוא רכב הוא מסוג העסקים אשר כוללים תהליכי עבודה מיוחדים משלהם ואתגרים לא מעטים בניהול היעיל השוטף. הפתרון המקובל בשוק הוא שימוש במערכת ERP, אבל חשוב לדעת שבתחום יבוא הרכב קיים פתרון מותאם מגזר שיכול לסייע בניהול יעיל אף יותר של תהליכי הניהול והתהליכים העסקיים המקובלים בתחום.

ERP – ניהול משאבים כולל

מערכת Enterprise Resource Planning היא סוג וותיק ובולט מאוד של מערכת מחשוב לניהול עסקי. באמצעותה, ניתן לנהל מגוון משאבים ותהליכים עסקיים, בצורה מרוכזת ויעילה במיוחד. ליבואני רכב, כדאי להכיר את התוכנה הזו שפותחה במיוחד לצורך הזה של ניהול במגזר שלהם. אך עוד לפני כן, חשוב ומומלץ להכיר את נושא ה-ERP.

מערכות ERP כוללות באופן בסיסי שורת מודולים גנריים לניהול, דוגמת מודול ניהול פיננסי, מודול ניהול מכירות ושירות, מודול CRM (ניהול קשרי לקוחות – Customer Relationship Management) או מודול ניהול לוגיסטי.

המודולים ניתנים להפעלה בפני עצמם, אך תרומתם הגדולה במיוחד, מתבטאת ביכולות השילוב. על גבי תשתית זו, ניתן לבצע מגוון רחב של התאמות, על פי צרכיכם ובהתאם לתהליכי העבודה שלכם ספציפית.

מערכת ERP שמותאמת למגזרים שונים

מערכת ERP אשר מותאמת במיוחד עבור יבואני רכב ותהליכי העבודה המיוחדים שלהם היא הפתרון המתאים לעסקים. היא מאפשרת לעסקים אלה ניהול יעיל במיוחד והכול במערכת אחת. כמובן, ההתאמה מראש חוסכת את הטרחה, העלות והזמן של ביצוע התאמות כאלה לבד.

תודות לכך, לא רק שאתם יכולים להתחיל לעבוד איתה במהירות, אלא ניתן לעשות זאת עם התאמות למגזר שלכם, ברמה הגבוהה ביותר. המערכת מציעה בין השאר ניהול תהליכי יבוא לפי שיטות שונות (ספר הזמנות או כמותית). ניתן לעקוב ולנהל בקלות היבטים שונים של סטאטוס ייצור הרכב, ניהול משלוחי הרכבים לארץ, כניסתם למלאי למחסני ערובה (בונדדים), ניהול דגמים ומחירונים, ניהול חשבונות מול ספקים, ניהול מכירות, ניהול שירות וכן ניהול מרכזי שירות.

יבואני רכב: למה אתם צריכים מערכת ניהול משאבים שמותאמת לכם?

להשתמש בטוב ביותר

בבחירה בפתרון מסוג זה, אתם בוחרים גם בסוג מערכת מודרני וחדשני וגם במוצר מתקדם במיוחד באותו שוק תוכנות. מהם היתרונות בבחירה כזו? מדוע לא להישאר עם הכלים הישנים, אשר באמצעותם תפקדתם עד היום? למה לבצע שינויים? יש לכך למעשה שורה ארוכה של סיבות טובות:

לא נשארים מאחור

בתחום תחרותי מסוג זה, לא תרצו הישאר מאחור ביחס למתחרים אשר מיישמים טכנולוגיות חדשניות.

כדי להשיג יתרון – מערכות מחשוב הן סוד ידוע ו-וותיק להשגת יתרון עסקי. ניצול חכם שלהן, מאפשר לעתים לעשות דברים שאחרים לא עושים או לעשות את אותם הדברים טוב יותר.

חוסכים במשאבים

ERP כשמו כן הוא – פתרון לניהול משאבים. ניהול יעיל כזה, יאפשר לכם לחסוך במשאבים עסקיים רבי ערך, כמו כסף, זמן וכוח אדם. את מה שחסכתם, תוכלו כמובן להשקיע במטרות חשובות יותר מבחינתכם.

שיפור השירות

התנהלות יעילה יותר, מובילה לשירות משופר. התוצאה, היא קידום שימור הלקוחות, שיפור המוניטין וקידום השגת לקוחות חדשים.

לסיכום

מערכת ניהול משאבים אשר מותאמת ליבואני רכב – זה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור עסקים במגזר זה, אשר רוצים להצליח ואף להוביל בתחומם. באמצעות מערכת מותאמת אישית לתהליכים העסקיים ניתן ליצור מערך ניהול יעיל, חכם ומתקדם יותר, שמותאם לאותו מגזר באופן נקודתי ולתהליכים המקובלים בו על פי השוק הישראלי.