בעל עסק לאופניים? כדאי שתכיר את השירות VPS

עסקי האופניים זכו לפריחה גדולה בעשור האחרון. בהתאם לכך, עסקים בתחום זה עומדים בפני שוק מתוחכם מתמיד ורב אפשרויות. יש הרבה לאן להתרחב. אך אם וכאשר עסק פועל בגדול או מחליט להתרחב ולצמוח, יש צורך מקביל, להרחיב את מערך המחשוב. עסקים לא מתרחשים כיום בלי מחשבים. במקרים כאלה, עשויים להיתקל לכאורה במחסום מעכב משמעותי. למעשה, יש לכך פתרון מצוין. מהו המחסום? ומה הפתרון? וכיצד משתלב בכך שרות VPS?

מה בולם אתכם?

שרתים פנימיים בעסק ותפעולם השוטף, דורשים לא מעט משאבים. במצבים שבהם עסק מעוניין להתרחב עסקית וזקוק להתרחבות תומכת בהיקף השרתים, הדבר עשוי להראות בלתי משתלם. זאת, במיוחד אם השרת או השרתים דרושים רק לתקופה קצרה. ייתכן שאין לכם את התקציב לכך או את כוח האדם המקצועי פנימית בעסק או אפילו מקום פנוי ומתאים עבור השרתים. מה עושים? באתר GNS תוכלו למצוא שירות שרת וירטואלי, שפותר אתגר זה בקלות ובמהירות. מדובר על שכירת שרת בענן, מקום רכישת שרת פנימי אצלכם. השימוש בכך זול יחסית, קל למימוש, מהיר וניתן להיעזר בכך זמנית או לטווח ארוך. ניתן להשתמש בשרת וירטואלי, עבור מגוון רחב של מטרות. למשל כשרת בסיסי נתונים, כשרת גיבוי, כשרת דואר, כשרת פיתוח, כשרת לאירוח אתר או כשרת לאירוח תוכנות עסקיות שונות, כגון CRM.

בקונטקסט הענן

כמובן, אנחנו מדברים על שרות ענן ויש לו את כל היתרונות המיוחדים של תחום זה. כדאי להכיר אותם באופן כללי ועוד מעט נתייחס אליהם בהקשר הספציפי של השרת הוירטואלי. GNS מציעה גם שירותי ענן נוספים שעשויים לעניין אתכם. אבל נחזור לנושא – שרת וירטואלי או שרת VPS (Virtual Private Server). בעזרת שרות זה, מקבלים בעצם את הרכיב המתקדם ביותר בתשתיות מחשוב עסקיות – השרת, כשרות באינטרנט. לא רק אחסון בענן או תוכנה כזו או אחרת כשרות ענן, אלא שרת ממש. כל ההבדל, הוא שאתם ניגשים אליו דרך רשת האינטרנט. בעצם – יש עוד כמה הבדלים חשובים והם הבדלים לטובה:

גמישות יוצאת דופן

שרת VPS בולט ביכולתו להיות מותאם בצורה גמישה, לדרישות המשאבים המשתנות שלכם. מהיבט אחר ,הוא משפר את השרידות במצבי חירום ואת ההמשכיות העסקית שלכם. בשגרה, הוא מאפשר יכולת גמישה לגשת אל השרות מכל מקום, בכל זמן ומכל התקן בעל דפדפן.

בעל עסק לאופניים? כדאי שתכיר את השירות VPS

יתרונות כספיים ניכרים

המעבר ממודל של רכישת שרתים למודל השכרה, מקל מאוד כספית, כולל לגבי היכולת לתכנן כספית הלאה. שרת וירטואלי מספק גם יכולת מעולה, לשלם באופן קרוב ככל הניתן להיקף השימוש שלכם בפועל. אם זה שרת לצורך זמני, תוכלו למשל להפסיק להשתמש בשרות, באותה הקלות שבה התחלתם. היקף המשאבים שתצרכו ותשלמו עליהם, גם כן ניתן להתאמה רבה. יש כאן מעבר (כפי ששירותי ענן בכלל מעודדים), מהוצאות הוניות (CapEx – Capital Expenditure) גדולות, להוצאות תפעוליות (OpEx או Operating Expense) נוחות בהרבה.

ועוד

לשימוש בשרת מסוג זה יתרונות נוספים, כולל האפשרות להפנות משאבים שחסכתם למה שיותר משמעותי מבחינתכם. שנית הוא כולל את היכול לנהל את השרת מבחינתכם באופן קל ונוח. ובנוסף מעניק את זמינות של תמיכה טכנית איכותית, ככל שתידרש לכם.

לסיכום

בשורה התחתונה, כדאי לכל הפחות להכיר את האפשרות של שכירת שרת וירטואלי. כמובן, כדאי גם לנסות.