תקנון

תקנון אתר האינטרנט “זוז”

אתר האינטרנט WWW.ZOOZBIKE.CO.IL משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

אתר זה נבנה ומופעל על ידי חברת פטרוטק בע”מ. כל החומרים הכלולים בו, לרבות הסמלים ושמות הדגמים המסחריים, שייכים לחברה ומוגנים בזכויות יוצרים TM על ידי פטרוטק בע”מ או כל חברה אחרת הקשורה בפטרוטק בע”מ ואין להעתיקם או להשתמש בהם ללא קבלת רשות מפורשת מאת החברה.

כל התנאים המסחריים ו/או מחירים, שדרוגים, מתנות כפי המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על ידי החברה ללא הודעה מוקדמת. בכל רכישה דרך האתר, התנאים המסחריים המופיעים בו יהיו התנאים המחייבים לרכישה.

כל הזמנה אשר תתקבל באתר חייבת להגיע בצירוף פרטיו המלאים של הרוכש – שמו המלא, כתובתו, מספר טלפון, תעודת הזהות לצורך אימות ובדיקה טרם חיוב כרטיס האשראי.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לא לכבד הזמנה במידה והלקוח לא ניתן יהיה לזיהוי כבעל כרטיס האשראי שמספרו נמסר לחברה דרך האתר.

הלקוח רשאי לבטל הזמנה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

ביטול רכישה: הלקוח רשאי לבטל רכישת מוצר בהתאם ובכפוף לחוק הגנת הצרכן (התשמ”א 1981) ותקנות ביטול עסקה – ההחזר הכספי כפי שתוקנו בתאריך 14.12.2010 (התשע”א 2010).

דמי טיפול: ביטול הרכישה בכפוף לחוק יעמדו על סך של 5% מערך המוצרים שנרכשו, בתוספת עמלת חברת האשראי כפי שחויבה בה החברה.

במידה וביטול העסקה נעשה על רקע כשל טכני של האופניים אזי לא תגבה החברה דמי ביטול עסקה.

החזר כספי ייעשה תוך 7 ימים ממועד החזרת המוצר על החלק היחסי ששולם כבר על ידי הצרכן ובהחזר כספי לכרטיס האשראי של הצרכן דרכו בוצעה עסקת הרכישה.

במידה והמוצר נשלח ללקוח עם חברת שליחויות יופחתו 30 ש”ח על כל משלוח שבוצע מההחזר הכספי ללקוח.

למען הסר ספק, ביטול רכישה והחזר כספי יתבצעו בכפוף לחוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981 ותקנות החזר כספי תשע”א 2010 אך ורק למוצרים שנרכשו ולא נעשה בהם שום שימוש כשהם מוחזרים חדשים (ללא שימוש, ללא פגיעה, ללא נזק, ללא פגם, ללא קלקול כלשהו) ובאריזתם המקורית בלבד.

אחריות אופניים חשמליים

החברה תספק לרוכש תעודת אחריות ושירות כתובה. כל הסכמי האחריות התקפים אל מול הלקוח יהיו אלה הכתובים בלבד, התחייבות בע”פ לא תחשב תקפה למעט זו הניתנת ללקוח בכתב.